آکادمی آموزشی عصرآگاهی

داستان من

مردی با لبخندهایی پر ماجرا...

برای ترسیم خواستن. معادلات ذهنش رو به روی افق های کارآفرین ترسیم کرد. 

در ابتدا چیزی نگاه من را به خود جلب می کند، ساعت رولکس، کلکسیونی زیبایی است که در دست یک کارآفرین با لبخندهای ویژه  خودش با فروتنی مثال زدنی داره می درخشه. 

بسیار کوتاه و در مجال وقتی یک ساعته در مورد زندگی فردی شنیدم که در تمام طول این چند سال برای اولین بار به من یاد داد مسیر رشد و خودشکوفایی در جند سال سخت فقط با امید به خدا و پشتکار میسر می شود. 

دو برادر دوقولو در یک خانواده مذهبی در محله شمیرانات تهران 

پدری که خود در عرصه تولید صاحب یک کارخانه موتورسازی بود و شبیه تمام خانواده های آن دوران فرزندان خود را برای همکاری در روند تولید در کنار خود داشت.

دو فرزند؛ متفاوت در سلیقه و علاقه مندی های کسب و کاری گوناگون 

حامد عاشق هنر و حمید علاقه مند به بیزینس و بازرگانی خیلی زود یکی از امتحانات سخت روند زندگی استاد حمید خسروی به عنوان یک کارآفرین موفق شروع می شود.

به دلایل اقتصادی و عدم پرداخت معوقات مالی کارخانه موتورسازی پدر که یکی از بهترین های ایران در آن سالها بود به تعطیلی و ورشکستگی رسید. 

آغازی به کسب تجربه های ارزنده ای که امروز  از استاد حمید خسروی، فرد با انگیزه جسور و کارآفرینی سرشناس ساخته است. 

شروع تحصیل در ارومیه در شرایطی که مشکلات اقتصادی ناشی از ورشکستگی کارخانه بوجود آورده بود شرایط زندگی و ادامه تحصیل رو سخت کرده بود.

باعث شد استاد خسروی از هر نشانه ای برای راه اندازی کسب و کاری استفاده کند.

فروش نیسان هایی در شهر دانشگاه خود وقتی میدید نیسان یکی از مهمترین بخش های حمل و نقل و باربری شهری ارومیه است، با رایزنی چند مشتری پیدا می کند و با ارتباط گیری در تهران چندین نیسان را در ارومیه به فروش می رساند . البته بازاریابی و ایجاد شبکه ای از مشتریان شهرستان ارومیه در زمینه کارهای چاپی و انجام سفارشات یکی دیگر از  این موارد بود. 

پس از دانشگاه به همراه حامد که صاحب تجربه خوبی در عرصه طراحی و گرافیک بود در گوشه ای از خانه با یک خط تلفن و سیستم کامپیوتری ساده، شروع به دریافت سفارشات چاپی از مدارس تهران می کنند. 

این کسب و کار کوچک دو نفره ظرف چند سال تبدیل به یکی از بزرگترین کارخانه های چاپ و بسته بندی ایران می شود، که البته در چند مرحله در سالهای ۸۴ تا ۸۶ به دلیل بدقولی چند مشتری تا مرحله ورشکستگی پیش می رود، راه اندازی یکی از بزرگترین و قوی ترین سایت های سفارش محصولات چاپی ایران هم در ادامه این روند شکل گرفت. 

استاد حمید خسروی یکی از دلایل راه اندازی این مجموعه های متنوع که در ادامه از آنها می گویم را امید به خدا و شکرگزاری روزانه می داند. 

او می گوید شکرگزاری و پشتکار هرروزه من برای هر سختی و مشکلی راه حلی جذاب و موفقیتی جدید ایجاد می کرد. 

شخصی که از صفر و کلی بدهی کارخانه ای ورشکسته تبدیل به یکی از نامداران حوزه چاپ و بسته بندی ایران  می شود. 

قصد دارد با راه اندازی آکادمی پژوهشی آموزشی عصرآگاهی تمام رازهایی را که خود تجربه کرده است را به ما بیاموزد. 

راه هایی برای ایجاد کسب و کاری موفق و توسعه فردی روزانه در جهت شناخت و آگاهی بیشتر از خود و جهان اطرافمان.