آکادمی آموزشی عصرآگاهی

درباره ما

تیم عصرآگاهی

معرفی عصر آگاهی

مرکز آموزش :

یکی از مهم ترین بخش های آکادمی که مسیر تولید و انتشار دوره های آموزش رایگان و پیشرفته ما را با دقت و حساسیت بالایی در تقویم انتشاری مشخصی برنامه ریزی می کنند تا دانشجویان عصرآگاهی بتوانند در مسیر رشد و کسب ثروت قرار بگیرند. پشتیبانی و راهبری تمام دانشجویان عزیز هم بر عهده این مرکز ما می باشد. 

دپارتمان دیجیتال مارکتینگ

بخش دپارتمان دیجیتال مارکتینگ: 

بخش دپارتمان دیجیتال مارکتینگ عصرآگاهی مسیر تمام ارتباط ما با شماست. ما با وجود همکاران بااستعداد و خوش ذوقمان در این بخش، بهترین ها را برای شما تدارک دیده ایم. مدیریت تمام کمپین ها و انتشار محتواهای ما در این بخش شکل می گیرد. 

دپارتمان سایبری:

وقتی به دپارتمان سایبری سر می زنیم، جوانان باهوش و همیشه سرشلوغی را می بینیم که جزئیات برای آن‌ها بسیار مهم است. راه اندازی و امنیت تمام کانال های انتشار آکادمی عصرآگاهی برعهده این همکاران ریزبین ماست. بچه های دپارتمان سایبری حواسشون به همه چیز هست. 

دپارتمان تدوین و گرافیک :

همیشه تعدادی از جوانان خوش ذوق ما هدست به گوش به مانیتورهای خود خیره شدن و در حال ایده پردازی و تولید ویدئوهای جذاب هستند. تدوینگران عصرآگاهی ظرافت خاصی را در تولیدات محتوای تصویری به کار می برند. این بخش تمام تصاویر و ویدئوهایی که انتشار می دهیم را تولید می کند و همیشه برای مخاطبین ما شگفتانه های جالبی را تدارک دیده اند. 

دپارتمان تولیدمحتوا:

این بخش از مجموعه ما شامل همکارانی است که در ترجمه و تالیف متون مرتبط با مقالات و کتابخانه سایت عصرآگاهی با دقت مشغول به فعالیت هستند. همکارانی با انگیزه و علاقه مند به دانش روز که برای شما بهترین عناوین کاربردی را آماده مطالعه می کنند.

آکادمی پژوهشی آموزشی عصرآگاهی

بر اساس تصمیمی در گذشته برای ایجاد مجموعه‌ ای تعاملی تا دانشجویانی را آموزش دهد که برای کسب آگاهی از روند توسعه فردی و کسب و کار خود فعل خواستن را صرف کرده اند.

هدف ما ارائه آموزش‌های کاربردی با زبان ساده برای عموم افرادی است که در سطوح مختلف برای رشد و توسعه کسب و کار خود نیازمند آموزش هستند.

راهبری ادامه دار در آکادمی عصرآگاهی همراه آموزش هایی متنوع برای اقشارمختلف از جامعه موردنیاز است.

آکادمی عصرآگاهی در بخش‌های پولسازی، موفقیت، توسعه فردی، مدیریت و رهبری و کسب و کار اقدام به تولید کاربردی ترین دوره‌‌های آموزشی کرده است.

ما در سند چشم انداز خود قصد داریم به یکی از جامع ترین مراکز آموزشی ایران تبدیل شویم.

یکی از مهمترین اهداف ما ایجاد شبکه سرمایه گذاران فعال و همینطور ارتباط موثر آن با تولیدکنندگان و بازرگانان است.