آکادمی آموزشی عصرآگاهی

شکرگزاری وقانون جذب چه ارتباطی با هم دارند؟

ارتباط قانون جذب و شکرگزاری

قانون جذب، مهم‌ترین قانون طبیعت است. شاید خیلی از ما این قانون را به درستی درک نکنیم. ما در این مقاله از عصرآگاهی درباره ارتباط قانون جذب و شکرگزاری صحبت می‌کنیم. با ما همراه باشید.

قانون جذب چیست؟

قدرتمندترین قانون برای رسیدن به آرزوهای شما قانون جذب است.

با این قانون شما می‌توانید با استفاده از قدرت ذهنتان به تمام آرزوهایتان برسید. البته این را هم بگویم قانون جذب یک قانون ثانویه است. قانون اصلی قانون ارتعاش است. برای اینکه عملکرد قانون جذب را به صورت کامل برای شما توضیح دهم، قبل از آن باید با قانون دیگری به نام قانون ارتعاش آشنا شوید.

قانون ارتعاش در قانون جذب

اولین و اصلی‌ترین قانون دنیا، قانون ارتعاش است.

قانون ارتعاش در قانون جذب یعنی در مدار خواسته‌هایتان قرار بگیرید. درواقع در این قانون، ذهن فرستنده و گیرنده ارتعاش است. ما به هرچیزی که فکر کنیم، درحال ارسال ارتعاش به سمت کائنات هستیم. کائنات هم با توجه به این ارتعاش، شما را در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان قرار می‌دهند. با این تعاریف، قانون ارتعاش یکی از زیباترین قوانین هستی است.

ارتباط قانون جذب و شکرگزاری

یکی از روش‌های بسیار قدرتمند مثبت اندیشی، شکرگزاری در قانون جذب است. ارتعاشاتی که برای شکرگزاری نعمت‌ها ارسال می‌کنید، خیلی قوی‌تر از انواع دیگر ارتعاشات طبیعت است. حالا شاید سوالتان این باشد.

چگونه با قدرت شکرگزاری می‌توان ارتعاشاتی را برای رسیدن به اهدافمان بفرستیم؟

این کار چند مرحله دارد. قبل از آن به این فکر کنید وقتی شما در حال شکرگذاری هستید، در حال جذب چه چیزی در زندگی‌تان هستید؟

چه چیزهایی را در زندگی روزمره خود از خداوند می‌خواهید؟

وقتی شما برای نعمت‌های داده شده از سوی خداوند شکرگذاری می‌کنید، یا در حال درخواست نعمتی از خداوند هستید، درواقع شما در حال تمرکز روی آنها هستید. اینجاست که شکرگذاری در قانون جذب تعریف می‌شود.

قانون جذب بازخورد ارسال ارتعاشات

وقتی شما بخاطر نعمت‌ها شکرگذار باشید، براساس قانون جذب در حال توجه و تمرکز روی نعمت‌هایتان هستید، در اینصورت خداوند آن نعمت‌ها را بیشتر وارد زندگی شما می‌کند.

چگونه قانون جذب را وارد زندگی خود کنیم؟ 

شما از طریق افکارتان می توانید اینکار را انجام دهید. آنچه را که می‌خواهید، تصور کنید. اینکار را تکرار کنید. به چیزهایی که تصور می‌کنید، باور داشته باشید. با این کار قطعا به چیزی که می‌خواهید، می‌رسید. عجیب است! امتحان کنید.

قانون جذب، مظهر قدرت خالق هستی است.

با قانون جذب همه چیز ایجاد می‌شود. کهکشان، گیاهان، حیوانات، مردم.

شما به هرچیزی که فکر کنید، آن را جذب و دریافت می‌کنید.

افکار مثبت، اتفاقات مثبت و افکار منفی حوادث منفی را به خود جذب می‌کنند. بیایید مثبت فکر کنید. منتظر رسیدن به اهدافتان باشید. ترس و شک را کنار بگذارید. شما تلاش کنید، قطعا به اهدافتان خواهید رسید.

چطور متوجه شویم که چه انرژی به جهان ارسال می‌کنیم؟

شاید این سوال شما هم باشد. از کجا بفهمیم چه ارتعاشی به جهان هستی می‌فرستیم. آیا این ارتعاش مثبت است یا منفی؟

فقط باید فکر کنید. آیا احساس خوبی دارید؟ یا برعکس. اگر شما به خواسته خود حس خوبی نداشته باشید، درواقع انرژی منفی به این خواسته خود می‌دهید. بااینکار، شما هرلحظه از خواسته خود دور می‌شوید. مغز شما یک ارتعاش به هستی می‌فرستد. یک احساس هم به خود شما ارسال می‌کند. این احساس و ارتعاش همیشه با هم یکسان هستند. درواقع مغز شما این احساس را به شما ارسال می‌کند تا شما بدانید که چه ارتعاشی را به جهان هستی می‌فرستید. به طور کلی این افکار ما هستند که زندگی ما را می‌سازند. ما هم از طریق احساسات خود متوجه می‌شویم که افکار ما در جهات رشد و موفقیت ما حرکت می‌کند یا نه!

پس وقتی به چیزی فکر می‌کنید و حس خوبی دارید، این احساس را نشانه‌ای برای رسیدن به هدف خود بدانید. برعکس اگر در زمان فکرکردن به هدفتان احساس خوبی ندارید، در حال دورشدن از خواسته خود هستید.

با این تعاریف، از اصلی‌ترین رازهای جهان هستی برای رسیدن به آرزوها توانایی کنترل ذهن و افکارتان است.

آیا قانون جذب یک قانون ثابت و همیشگی در جهان هستی است؟

اگر تا اینجای مقاله را با دقت خوانده باشید، قطعا پاسخ این سوال را می‌دانید.

ذهن انسان از پیچیده‌ترین سیستم‌های جهان است. خداوند بخشنده، کائنات را طوری طراحی کرده که انسان بتواند به تمام خواسته‌ها و اهدافی که دارد، برسد.

قانون جذب یک قانون همیشگی و ثابت است.

اگر این واقعیت را درک کنید، اینکه قانون جذب همواره درحال عمل کردن است و خود را در جهت رسیدن به خواسته‌هایی که دارید، هدایت کنید، باور داشته باشید که قطعا به همه آرزوهایتان می‌رسید.

با شکرگزاری احساس مثبت داشته باشید.

امتحان کنید. صبح خود را با شکرگزاری شروع کنید. بااینکار تا پایان روز احساس آرامش می‌کنید. شاید بپرسید چرا؟

درواقع شما با شکرگزاری و یادآوری داشته‌هایتان، به خواسته‌هایتان اهمیت می‌دهید و به آن‌ها نزدیک و نزدیکتر می‌شوید.

شکرگزاری جز زیرمجموعه‌های قانون جذب است.

قانون شکرگزاری و قانون جذب بریکدیگر تاثیر می‌گذارند. این دو با یکدیگر رابطه مستقیم دارند. یعنی اگر شما بااستفاده از شکرگزاری احساس خوبی را در خودتان ایجاد کنید، انرژی و ارتعاشات مثبت در قانون جذب شکل متفاوتی به خود می‌گیرد. این ارتعاشات در قالب خواسته‌هایتان به شما برمی‌گردد.

نحوه صحیح انجام شکرگزاری در قانون جذب

شما بعدازاینکه فهمیدید بهتر است برای دریافت نتیجه‌گیری بهتر در زمان‌هایی شکرگزاری کنید، حالا باید یاد بگیرید که چطور آن را بیان کنید و از آن استفاده کنید. اگر می‌خواهید براساس قانون جذب بیشترین نتیجه را دریافت کنید، نحوه شکرگزاری شما باید دارای قاعده زیر باشد:

از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید.

جمله خدایا شکرت را در ابتدای جملاتتان قرار دهید.

از جملات مثبت استفاده کنید.

طوری شکرگزار خدا باشید که معلوم باشد از داشتن نعمت خوشحال هستید و اینکار از سر انجام تکلیف نیست.

برای همه نعمت‌هایی که دارید، شکرگزاری کنید. حتی نعمت‌های کوچک.

برای همه نعمت‌هایی که می‌خواهید داشته باشید هم شکرگزاری کنید.

خواسته‌هایتان را بنویسید. طوری که انگار همین الآن آن‌ها را دارید و از داشتنش خوشحال هستید. مثلا:

خدایا شکرت که توانایی دیدن نعمت‌های زیبایت را دارم.

خدایا شکرت که به کسب و کارم رونق بخشیدی.

خدایا شکرت که تن سالمی دارم.

خدایا شکرت که پدر و مادر سالمی دارم.

خدایا شکرت که هستی.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*