آکادمی آموزشی عصرآگاهی

آیا می توان به صورت رایگان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرد؟!

همه ما فکر می کنیم برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی خوب به سرمایه زیادی نیاز داریم. اما آیا واقعا اینطور است؟ در ادامه با کسب و کار اینترنتی رایگان آشنا می شوید. با ما همراه باشید.

کسب و کار اینترنتی رایگان چیست؟

آیا می خواهید برای همیشه برای خودتان کار کنید؟ می خواهید خودتان مدیر خودتان باشید؟ بسیار عالی! شما فقط به چند ساعت زمان نیاز دارید. در کسب و کار اینترنتی رایگان، نیازی به جست و جوی مکانی برای فروشگاهتان ندارید. شما در همان ابتدای شروع کسب و کار اینترنتی می توان همه چیز را خودتان مدیریت کنید. فقط باید بسیار صبور و با پشتکار باشید. 

چند سال دیگر شما صاحب یکی از کسب و کارهای اینترنتی جهان خواهید شد. این را هم توجه کنید که رقابت در این بازار بسیار بالاست. شما باید مزیت رقابتی ایجاد کنید تا بتوانید موفق شوید. 

مطلب پیشنهادی: جوان ترین کارآفرین جهان چه کسی بود؟

مزیت های کسب و کار اینترنتی رایگان 

فکر می کنم همه شما با محدودیت های سفر در دوران کرونا آشنا هستید. در دوران کرونا کسب و کارهای اینترنتی نه تنها از بین نرفتند بلکه توسعه و رشد بیشتری هم پیدا کردند. در ادامه به بررسی مزایای کسب و کار اینترنتی خواهیم پرداخت. 

۱٫ در کسب و کار اینترنتی رایگان، شما صاحب کار خودتان هستید.

میز کار شما اینترنت و ابزارهای آن هستند و شما مدیر کسب و کار خودتان هستید.

همچنین شما شغل را اداره می کنید. بنابراین کسب درآمد هم به عهده خود شماست.

مسلما هیچ چیز بهتر از استقلال و آزادی در کسب درآمد نیست. یکی از شباهت های مهم بین انسانها و موجودات زنده دیگر، آزاد بودن آنهاست.

وقتی انسان آزاد و مستقل باشد ، پتانسیل ها و توانایی های او برای رشد چند برابر می شود.

اگر ما بتوانیم یک کسب و کار اینترنتی بی عیب و نقص راه اندازی کنیم و آن را توسعه دهیم ، به ما امکان می دهد به آزادی و استقلال دست پیدا کنیم.

بعضی از افراد وقتی حرف از آزادی و استقلال می شود هیجان زده می شوند، اما وقتی وارد کسب و کارهای اینترنتی می شوند و مشکلاتی را تجربه می کنند و می بینند که باید وقت و تلاش خود را صرف کنند، به این نتیجه می رسند که زندگی کاری بهتر است. 

همانطور که در ابتدا گفتیم کسب درآمد اینترنتی مطمئن به شما کمک می کند رئیس خود باشید.

البته لازم نیست از ابتدا کار اول خود را کنار بگذارید. ابتدا چند ساعت در روز برای کسب و کار اینترنتی خود زمان اختصاص دهید و همچنان کار کارمندی خود را ادامه دهید.

وقتی می بینید که درآمد حاصل از کسب و کار اینترنتی با کسب و کار اول یعنی همان (کار کارمندیتان) یکسان است ، وقت آن است که شغل اول را ترک کنید.

۲٫ در کسب و کار اینترنتی به سرمایه اولیه زیادی نیاز نخواهید داشت.

اینترنت بهترین و کم هزینه ترین راه برای کسب درآمد است.

تنها سرمایه ای که نیاز دارید فقط یک گوشی تلفن همراه و یا رایانه شخصی است که امروزه یک وسیله اجباری محسوب می شود. 

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به این ابزارها دسترسی ندارید ، کمی هزینه کنید و ماشین پول سازی خود را بسازید.

انواع کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

همان طور که گفتیم این امکان وجود دارد که شما با کمترین سرمایه و به همراه ایده های جدید، کسب و کار اینترنتی رایگان خود را راه اندازی نمایید. در ادامه با چند نوع کسب و کار اینترنتی رایگان آشنا می شویم. 

طراحی وب سایت

یکی از مشاغلی که شما می توانید با سرمایه خیلی کم آن را شروع کنید، طراحی وب سایت است که بیشتر از طریق دانش و مهارتی که خودتان دارید می توانید این کار را انجام دهید. در واقع با کمترین هزینه می توانید یک سایت را طراحی کرده و درباره کارهایی که می توانید انجام دهید صحبت کنید

تولید محتوای متنی

با داشتن یک لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی می توانید تولید محتوای متنی انجام دهید و در برابر آن نیز پول دریافت کنید. بنابراین در این جا می توان گفت که شما با هزینه خیلی کمی در این حوزه توانایی کسب درآمد خواهید داشت.

سایت های افلیت 

اینگونه سایت ها به صورت مستقیم فروش ندارند و صرفا از طریق لینک های که از سایت ها می گیرند درآمد خواهند داشت. می توان گفت که اینگونه سایت ها توانایی همکاری در فروش را خواهند داشت و به سایت های دیگر هم  لینک می دهند.

طراحی اپلیکیشن

یکی دیگر از راه هایی که شما می توانید با کمترین سرمایه و دانش کافی درآمد کسب کنید، طراحی اپلیکیشن است.  طراحی اپلیکیشن نیاز به مهارت بالا و سابقه کار زیاد دارد تا بتوان به خوبی آن را اجرا و به مشتری تحویل داد. 

به طور کلی بسیاری از مهارت های بالا شاید در نگاه اول راه اندازی آن بدون سرمایه کاری کار راحتی باشد، اما حقیقتا سال ها تجربه و دانش در پشت پرده آن وجود دارد

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*