آکادمی آموزشی عصرآگاهی

تکنیک های متافیزیک پولسازی را بشناسید!

متافیزیک چیست؟ آیا با قوانین متافیزیک آشنایی دارید؟ شما برای اینکه از قانون جذب برای جذب پول استفاده کنید، باید با قوانین متافیزیک کاملا آشنایی داشته باشید. در این مطلب از عصرآگاهی به طور کامل درباره قوانین متافیزیک پولسازی صحبت کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

علم متافیزیک چیست؟

متافیزیک شاخه‌ای از علم فلسفه است که به مطالعه هستی و طبیعت جهان می‌پردازد. «متافیزیک» کلمه‌ای یونانی است و از دو کلمه متا به معنای مابعد و فیزیک یعنی طبیعت. ترکیب این دو کلمه می‌شود: مابعدالطبیعه.

تاریخچه متافیزیک

کلمه‌ی متافیزیک برای اولین بار توسط شاگردان ارسطو و نامی برای نامگذاری نوشته‌های پس از فیزیک آن‌ها استفاده شد.

بعدازمدتی افرادی که آشنایی چندانی با واژگان حوزه علوم و فلسفه نداشتند از واژه‌ی متافیزیک برای کلمات ماوراءالطبیعه استفاده کردند. چون این افراد علم و دانش کافی در زمینه فلسفه نداشتند، در مورد پدیده‌هایی خیلی عجیب از کلمه متافیزیک استفاده کردند. همین موضوع باعث شد تا امروزه هر پدیده‌ای که فیزیک نتواند آن را توصیف کند به نام متافیزیک بنامند.

چیزی که می‌خواهید اتفاق میفتد!

یک راه بسیارساده و تاثیرگذار متافیزیکی برای به واقعیت تبدیل شدن اتفاقات، این است که همین الآن فکر کنید که آنچیزی که می‌خواهید اتفاق افتاده است. این احساس را برای مدتی طولانی حفظ کنید. طوری که از خود نپرسید کجاست؟ یا چرا نشد؟

هرچقدر بهتر بتوانید اینکار را انجام دهید، خیلی سریع انعکاس وضعیت فرکانسی جدید خود را مشاهده خواهید کرد. این تکنیک بسیار قوی است. فقط کافیست با تمام وجودتان حس کنید که چیزی که می‌‌خواهید اتفاق افتاده است. انسان‌ها به صورت طبیعی و به دلیل استفاده از ابزار زبان یاد گرفته‌اند چیزی که می‌خواهند را در آینده ببینند. یا حتی در مکان دیگری ببینند. به همین خاطر است که اغلب به آن نمی‌رسند. زیرا از همان اول پیشفرض‌های زمانی و مکانی را نسبت به خواسته خود قرار داده‌اند. درواقع وجود نداشتن آن چیز در آن لحظه را پیشفرض خواهند کرد. درنتیجه همین پیشفرض را در ادامه زندگی خود خواهند دید. یعنی نبود آن چیز! اگر شما با اطمینان کامل آنچه می‌خواهید را در گذشته خود ببینید به نوعی در حال دور زدن ذهنتان هستید. ذهن خودآگاه شما توقع چنین چیزی را ندارد. پس این پیام مستقیم به ذهن ناخودآگاهتان می‌رود. پس خیلی راحت می‌توانید وارد فرکانس واقعیت موازی مدنظر خود شوید و اتفاقی که مدنظر دارید را جذب کنید.

ارتباط بین علم متافیزیک و قانون جذب

آیا از قانون جذب استفاده کرده‌اید؟ شاید بگویید بله. در پاکسازی افکار منفی از این قانون استفاده کرده‌ام.

اما حقیقت فراتر است. علم متافیزیک همان قسمت‌هایی از زندگیتان هستند که اگر خوب به آن‌ها مسلط شوید، می‌توانید از قانون جذب با سرعتی بالاتر از سرعت نور استفاده کنید. این همان قدرت جذب متافیزیک هست.

چند لحظه چشمان خود را ببندید و به دوران کودکی در خانه پدریتان برگردید. خاطرات آن دوران تا چه حد برایتان عمیق است؟ آیا می‌توانید تمام جزئیات حتی بوی غذایی که مادرتان برایتان می‌پخت، به یاد بیاورید؟

اینجاست که ارتباط بین قانون جذب و علم متافیزیک مشخص می‌شود. شما وقتی تصویرسازی ذهنی قوی داشته باشید، هر چیزی که می‌خواهید در همان لحظه دریافت خواهید کرد.

ارتعاش ثروت و قانون متافیزیک (Metaphysics)

ارتعاش ثروت چیست؟ وقتی شما به پول فکر می‌کنید، ذهن شما ارتعاشات ثروت را به طبیعت ارسال می‌کند. کائنات هم بعد از اینکه این ارتعاش را دریافت کردند، به طور ناخودآگاه وارد زندگیتان می‌کنند. یعنی ذهن شما گیرنده است و فرستنده از ارتعاش است. برای اینکه از قانون جذب متافیزیک برای جذب پول استفاده کنید، باید درک کاملی نسبت به این موضوع داشته باشید.

چطور از قانون متافیزیک پولسازی استفاده کنیم؟

برای اینکه از قانون متافیزیک پولسازی برای جذب ثروت استفاده کنید، اول باید یاد بگیرید که ورودی ذهنتان را مدیریت کنید. احساستان را خوب نگهدارید. اما چگونه؟

راهکارهای زیادی برای خوب نگه داشتن احساسات وجود دارد. یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها شکرگزاری روزانه است. شما باید یک لیست شکرگزاری به صورت روزانه داشته باشید. با اینکار هر روز صبح بعد از اینکه از خواب بلند می‌شوید، خدا را به خاطر تمام نعمت‌های بیشمار شکر کنید. با اینکار شما در طول روز احساس بهتری خواهید داشت. 

مطلب پیشنهادی: مطلب شکرگزاری وقانون جذب چه ارتباطی با هم دارند؟

تمرین متافیزیکی برای جذب پول

اول برای انجام دادن این تمرین جمله زیر را روی برگه بنویسید.

تا —- روز من مالک —- خواهم بود که به بهترین و سریع‌ترین راه در این زمان به دستم می‌رسد. من می‌خواهم و به دستش می‌آورم.

در جای خالی اولی زمانی که می‌خواهید به خواسته‌‌تان برسید را بنویسید.

در جای خالی بعدی چیزی که می‌خواهید به دستش بیاورید، به طور دقیق و مشخص بنویسید.

حالا باید جمله بعدی که به شما می‌گویم را با صدای خودتان ضبط کنید.

جمله: —– خیلی آسان به دست می‌آید.

در این جای خالی هم باید خواسته خود را بنویسید.

در پایان این را بگویم که اگر شما درک درست و کاملی از قانون متافیزیک داشته باشید و یاد بگیرید این جهان چگونه کار می‌کند، شما بهترین نتیجه از قانون جذب را می‌گیرید.

ما در این مطلب راجع به قانون متافیزیک برای پول سازی صحبت کردیم  و نکاتی را از قوانین جهان هستی بیان کردیم. با به کارگیری این نکات می‌توانید به چیزهایی که می‌خواهید دست یابید. اگر درک درستی از قدرت ذهن داشته باشید، می‌توانید به نتایج بسیار بزرگی در زندگی دست پیدا کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*