آکادمی آموزشی عصرآگاهی

آیا می‌شود یک شبه پولدار شد؟

آیا می‌شود یک شبه پولدار شد؟!

یکی از رایج‌ترین مشکلات این روزهای همه ما پیداکردن شغل مناسب است. هدف هم مشخص است. پول درآوردن! در دنیای امروز با روی کارآمدن فضای مجازی فرصت‌های بیشتری در اختیار ما قرار گرفت. در این مقاله از عصرآگاهی سعی بر این داریم شما را با روش‌های پولسازی در دنیای امروز آشنا کنیم.

آسان‌ترین روش‌های پول درآوردن در دنیای امروز

همانطور که در ابتدا گفتیم با پیشرفت اینترنت و فضای مجازی، شما برای کسب درآمد گزینه‌های بیشتری دارید. همچنین با استفاده از این راه‌ها ساده‌تر از راه‌های قدیمی و سنتی به نتیجه می‌رسید.

همکاری در کار فروش 

شما به دوصورت می‌توانید با تیم فروش همکاری کنید. ۱٫ فروش قطره ای به این صورت که شما محصولات یک شرکت بزرگ را می‌فروشید. در این مدل از فروش شما خودتان هیچ محصولی ندارید. اگر شما مشتری هم داشته باشید، کار ارسال محصولات وظیفه شما نیست. در واقع اینکار را همان شرکتی که محصولاتش را می‌فروشید، انجام می‌دهد. شما فقط باید محصولات را بفروشید. به همان میزانی که می‌فروشید پورسانت دریافت می‌کنید. این نوع فروش هم می‌تواند مجازی باشد هم حضوری. انتخاب با خودتان است.

دومین نوع فروش، فروش مستقیم است. مانند فروش قطره‌ای شما باید محصولات یک تولیدی را بفروشید. تفاوتی که در اینجا وجود دارد، در سیستم همکاری در فروش مستقیم شما باید برای یک شرکت خاص کار کنید.

شما در هر دو نوع سیستم هیچ سرمایه‌ اولیه‌ای نیاز ندارید. شما درنقش یک بازاریاب یا فروشنده شروع به معرفی کردن محصولات و فروش آن‌ها می‌کنید. همچنین باید مشتریان قبلی را حفظ کنید و آن‌ها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید. با اینکار پورسانت بیشتری دریافت خواهید کرد.

سرمایه‌گذاری در بورس 

از آسان‌ترین راه‌های پولسازی، سرمایه‌گذاری در بورس است. لازمه اینکار، داشتن تخصص در این بازاراست. چون اگر شما بدون هیچ تجربه و دانشی خرید و فروش انجام دهید، ۱۰۰% ضرر خواهید کرد.

سرمایه گذاری در بورس، از راه‌های آسان پولسازی

در یک دوره آموزشی مرتبط با پولسازی شرکت کنید 

بیایید روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید. دوره‌های آموزشی زیادی در حوزه پولسازی وجود دارد. شما می‌توانید به راحتی با توجه به علایقتان در این دوره‌ها شرکت کنید و مهارت‌های خود را افزایش دهید.

کسب درآمد از راه تجارت

از آسان‌ترین روش‌های پولسازی تجارت طلا و نقره است. شما با یک برنامه‌ریزی دقیق و منظم، در مدت زمان کوتاهی می‌توانید به درآمد برسید.

تولید محتوا، راهی برای کسب درآمد بدون هیچ سرمایه‌ای 

از بهترین راه‌های پولساز در ایران، تولید محتوا است. شما می‌توانید در منزل هم اینکار را انجام دهید. فرقی هم نمی‌کند شما آگهی می‌نویسید، یا مقاله یا کتاب. همچنین شما می‌توانید در بخش شبکه‌های اجتماعی محتوا خلق کنید. تولید محتوا کاری بسیار کم هزینه است. شما به آسانی با کمک یک سیستم و اینترنت پرسرعت می‌توانید اینکار را انجام دهید. تنها چیزی که می‌خواهید زمان است.

محصولات دسته دوم بفروشید. 

شما در بازارهای محلی محصولات باارزشی می‌بینید، می‌توانید با توجه به میزان ارزش کالاها آن‌ها را در سایت‌هایی مثل دیوار یا شیپور بفروشید. این کار هم به سرمایه اولیه‌ای نیاز ندارد.

موسیقی راه دیگر برای پولسازی

شما قرار نیست در این حوزه متخصص شوید. هر کاری که می‌توانید و استعداد آن را دارید انجام دهید. از ضبط موسیقی گرفته تا نوشتن متن شعر برای خوانندگان. همچنین به کمک نرم‌افزارهایی می‌توانید روی سیستم خودتان استودیوی موسیقی داشته باشید.

پادکست تولید کنید. 

شاید فکر کنید اینکار خسته‌کننده باشد. اما امروزه در دنیای اینترنت تعداد پادکست‌ها افزایش پیدا کرده است. ما در عصر آگاهی پادکست‌های آموزشی متنوعی را داریم که می‌توانید با توجه به علایقتان بهترین عنوان را انتخاب کرده و گوش دهید.

مترجم 

مترجمی کاری شبیه به تولیدمحتوا است. با این تفاوت که در مترجمی یک متن، کاملا به زبان متفاوت برگردانده می‌شود. پس شما باید در چند زبان مهارت داشته باشید تا بتوانید به یک مترجم تبدیل شوید.

مراقبت از کودکان 

 امروزه خیلی از والدین شاغل هستند و توانایی و وقت کافی برای نگهداری و مراقبت از کودکان خود را ندارند. شما می‌توانید خیلی راحت اینکار را انجام دهید. فقط به یک گواهی سوپیشینه نیاز دارید تا کار خود را شروع کنید.

ما در این مقاله که به تدوین مهندس خسروی برای شما نوشته شده است، سعی بر آن داشتیم تا شما را با انواع روش‌های پولسازی آشنا کنیم. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در این حوزه به دوره قطب نمای طلایی ثروت مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*