آکادمی آموزشی عصرآگاهی

رازهای پولدارشدن که نمی‌دانید!

رازهای ثروتمند شدن

همه ما انسان‌ها آرزو داریم که در سنین جوانی پولدار شویم. ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای میلیاردرشدن می‌گردیم. ما در این مطلب از عصرآگاهی شما را با رازهای میلیاردر شدن آشنا می‌کنیم. با ما همراه باشید.

رازهای میلیاردرشدن

میلیاردر شدن امروزه خیلی آسان‌تر از قبل شده است. شاید خیلی از مردم میلیاردر شدن را غیرممکن و یک اتفاق شانسی بدانند. به عقیده آنها حتما شما باید در خانواده‌ای پولدار به دنیا آمده باشید. اما اینطور نیست. در ادامه با مهمترین رازهای میلیاردرشدن آشنا می‌شویم.

پیشنهاد مطالعه: مطلب  آیا می‌شود یک شبه پولدار شد؟

طرز فکرت را تغییر بده!

باید به ورای هر اتفاق نگاه کنید!

مثلا وقتی بیشتر مردم فقط درخت‌ها را می‌بینند، شما باید کل جنگل را ببینید.

در این صورت می‌توانید به اهداف و آرزوهایتان برسید. با ترسیم آینده و اهداف خود، به روش‌های مختلف می‌توانید به آرزوهایتان برسید.

شما باید قبل از رسیدن به اولین دارایی، ویژگی‌های شخصیتی خود را بارها کشف کنید. دانستن حقیقت درباره خود انقدرها هم آسان نیست.

گاهی اوقات، در یک روز زمانی بزرگ‌ترین دشمن و زمانی نیز بهترین دوست خود می‌شوید. با این وجود، تغییر طرز تفکر خود لازمه رسیدن به ثروت است.

با افراد موفق و میلیاردر معاشرت کن

یکی از مهم ترین رازهای میلیاردر شدن این است که بتوانید با افراد موفق و ثروتمند معاشرت کنید.

با اینکار با طرز فکر آن‌ها آشنا می‌شوید و راه و رسم رسیدن به ثروت را می‌آموزید. شاید بگویید در اطرافیانتان کسی را نمی‌شناسید که ثروتمند باشد. مشکلی ندارد. شما می‌توانید در مورد افراد ثروتمند مطالعه کنید یا پادکست گوش دهید. افراد ثروتمند هیچ‌ وقت فرصت‌های خود را از دست نمی‌دهند و همیشه ارزش زیادی برای زمان قائل هستند.

پول پس‌انداز کن!

حقوق خیلی از افراد تا پایان ماه کفاف زندگی‌شان را نمی‌دهد.

شما باید تا می‌توانید پس‌انداز کنید، حتی اگر رقم آن پایین باشد.

راهکارهای بسیاری برای پس‌انداز کردن وجود دارند. شما باید سیستم خاص خود را کشف کنید. بعد از آن شروع به جمع‌آوری مال و ثروت کنید.

حتی اگر درآمد ثابتی دارید، باید برای پس‌انداز کردن به وضع یک سری قوانین بپردازید. چه با ۵۰ دلار چه با ۵۰۰ دلار پس‌انداز کردن را شروع کنید.

به میلیاردر شدنت ایمان بیار

اگر ایمان دارید که می‌توانید ثروتمند شوید، پس قطعا قدرت میلیاردر شدن را به دست خواهید آورد.

ولی برعکس، اگر این آرزو را محال می‌دانید و دیگران را مستحق ثروتمند شدن می‌بینید، هرگز پولدار نمی‌شوید.

افرادی که از پول متنفر هستند هیچ وقت پولدار نمی‌شوید.

بهترین راه برای ثروتمند شدن شناخت کافی از خودتان و ماهیت پول و ثروت است.

شما می‌توانید برای رسیدن به اهداف خود کتاب‌هایی را بخوانید که توسط افراد میلیاردر نوشته شده‌اند.

فرصت‌ها را ببینید.

در اطراف شما، همیشه فرصت‌هایی برای استفاده وجود دارند. دنیا به‌ شدت به کمک‌تان نیاز دارد. فقط کافیست ذهن و قلبتان را به سوی این فرصت‌ها باز کنید. به این ترتیب می‌بینید که امکان سود بردن از آنها در زمان مناسب وجود دارد.

شما نمی‌توانید با نه گفتن به فرصت‌ها توقع میلیاردر شدن را داشته باشید. شما باید هر فرصتی را غنیمت بدانید. در برخی موارد منافع مالی به سرعت به دست نمی‌آید. اما با تلاش و کوشش بسیار سرانجام ثروتمند می‌شوید.

اموال شما با فعالیت‌هایتان رابطه مستقیم دارد.

انجام هر کاری تا آخرین توان و داشتن اهدافی برجسته درزندگی، می‌تواند شما را ثروتمند کند!

تمایل به کسب ثروت، سرانجام باعث می‌شود تا چنانچه آماده‌اید پولدار شوید. هر چه بیشتر تلاش کنید، ثروت بیشتری نیز خواهید داشت.

تفکرات اشتباه را کنار بگذارید.

حتما این جمله را شنیده‌اید: پول کثیف است! یا هر کسی پولدار است دزد است.

تفکرات اشتباه که ذهن را فریب می‌دهند و باعث می‌شوند، فکر کنیم به دست آوردن پول از راه درست امکان ندارد. باور به این تفکرات باعث می‌شود پول در دید ما بی‌ارزش به نظر برسد. در حالی‌که این تفکرات صحت ندارد.  

برای اینکه بتوانید به ثروت زیاد برسید باید دیدتان به پول، مثبت باشد. باید خود را پذیرای پول کنید. خودتان را شایسته ثروت زیاد بدانید تا بتوانید آن‌ را به دست آورید. دنیا سرشار از نعمت‌های بیشمار است و قدرت خداوند انتها ندارد. به نعمت‌های فراوان خداوند دقت کنید، سپس متوجه ثروت بی‌انتهای خداوند خواهید شد.

باورهای محدود کننده را کنار بگذارید. مدام به خودتان نگویید من پولدار نیستم یا من باهوش نیستم. این باورها هیچ کمکی به شما نمی‌کنند و هیچ دستاوردی برایتان به همراه نخواهند داشت.

به خودتان احترام بگذارید و با بینشی روشن در راه زندگی قدم بردارید.

به عادت هایتان توجه کنید.

یکی دیگر از مسائل بسیار مهم، توجه به عادت‌های کوچک درزندگی است.

شاید این طور به نظر برسد که عادت‌های ما خیلی مهم نیستند. اما واقعیت فرق دارد. عادت‌های ما می‌توانند مسیر زندگی ما را مشخص کنند. 

یکی از عادات خوبی که می‌توانید ایجاد کنید این است که روزانه زمانی را به آموزش اختصاص دهید. یا مثلا در زمان‌هایی که به پیاده روی می‌روید به جای حرف زدن‌، پادکست انگیزشی گوش دهید. به این ترتیب شما یک عادت خوب که بخشی از رازهای پولدار شدن است را در خودتان به وجود می‌آورید. 

لطفا تلویزیون تماشا نکنید!

یکی از مواردی که می‌تواند ساعات زیادی را از شما بگیرد و شما متوجه نشوید، تماشای تلویزیون است. افراد ثروتمند زمان خود را صرف تماشای تلویزیون نمی‌کنند. آنها این کار را بیهوده می‌دانند. 

به طور مثال شرکت معروف بوگاتی هیچ تبلیغی برای ماشین‌های خود در تلویزیون ارائه نمی‌کند. چرا؟

وقتی دلیل این کار را از مدیرعامل شرکت پرسیدند پاسخی جالب داد. او گفت خریداران ماشین‌های ما اصلا فرصت تماشای تلویزیون ندارند. 

این مثال به وضوح طرز فکر ثروتمندان را درباره رابطه کسب ثروت و تماشای تلویزیون نشان می‌دهد.

وقتی شما به دیدن انواع سریال و فیلم معتاد شوید عادت می‌کنید که در ساعت مشخصی جلوی تلویزیون بنشینید. در صورتی که اگر این طور نبود می‌توانستید از زمان خود استفاده بهینه تری کنید. 

راز میلیاردرشدن چیزعجیبی نیست. اینطور هم نیست که فقط دراختیار تعداد کمی قرار بگیرد. بلکه این راز در واقع استفاده از نعمت‌هایی است که خداوند در اختیار همه افراد قرار داده است. با این تفاوت که افراد ثروتمند این نعمت‌ها را دیده‌اند و از آن‌ها استفاده کردند. اما بسیاری از مردم سرگرم روزمرگی‌های زندگی خود شده‌اند و از آرزوهای خود دست برداشته‌اند. 

رازهای ثروتمند شدن که در این مقاله به آنها پرداختیم، به سادگی قابل اجرا برای تمام افراد جامعه است. اما پشتکار در این مسیر است که می‌تواند بین افراد تفاوت ایجاد کند.

چیزی که به شدت به شما کمک می‌کند نگرش و طرز تفکر شما نسبت به زندگی است.

دیدگاه شما به زندگی تعیین کننده موفقیت و شکست شما خواهد بود. اگر شما به دنبال ثروت قدم بردارید، حتما به آن می‌رسید. اگر دنبال آن نباشید فقر را تجربه می‌کنید.

راز میلیاردر شدن به همین سادگی است. شما چیزی را دریافت می‌کنید که به آن فکر می‌کنید. تفکر شما نیروی قدرتمندی است که می‌تواند باعث قرار گرفتن شما در مسیر درست یا نادرست شود.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*