آکادمی آموزشی عصرآگاهی

کتاب قورباغه ات را قورت بده!

کتاب قورباغه ات را قورت بده را خوانده اید؟ پیشنهاد می کنم حتما این کتاب را مطالعه کنید. این مطلب را که خلاصه ای از بهترین قسمت های این کتاب هست را بخوانید تا زندگی بهتری داشته باشید. 

معرفی کتاب قورباغه ات را قورت بده!

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی، شامل توصیه‌های عملی بسیاری است که به شما کمک می‌کند از تنبلی دوری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید.

نویسنده بهترین ایده‌ها و بینش‌های مدیریت زمان را در ۲۱ مرحله‌ی عملی و سریع ترکیب کرده است. هر فصل کتاب، شامل تمرینات خاصی است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید تا توصیه‌های برایان تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید.

کتاب قورباغه‌ات را قورت بده به شما نشان می‌دهد چطور در کارتان سریع‌تر پیش بروید. این کتاب شامل بیست و یک اصل است که در مجموع قدرتمند‌ترین اصولی است که برایان تریسی (Brian Tracy) تا کنون در زمینه کارایی فردی کشف کرده است.

روش‌ها و تکنیک‌های موجود در کتاب قورباغه ات را قورت بده کاربردی، اثبات شده و سریع‌العمل هستند. برای صرفه‌جویی در زمان از توضیحات روانشناختی و عاطفی درباره تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده است.

در اینجا از مقدمه‌چینی‌های طولانی در مورد مباحث نظری و اصول و روش تحقیق خبری نیست. آنچه در اینجا خواهید آموخت اعمال مشخصی هستند که می‌توانید آن‌ها را بلافاصله به کار بگیرید تا در کار خود به نتایج بهتری برسید. 

برایان تریسی، نویسنده کتاب قورباغه ات را قورت بده

برایان تریسی یا «Brian Tracy» از رهبران رشد و توسعه فردی است. این نویسنده ارزشمند در بسیاری از کشورهای جهان شناخته شده است. وی در سال ۱۹۴۴ در کانادا متولد شد و تاکنون کتاب‌ها و سمینارهای متنوعی  در زمینه های رهبری، فروش، خلاقیت، هدف‌گذاری، استراتژی و مدیریت کسب و کار برگزار کرده است.

او کتاب‌های مختلفی در زمینه‌های متنوعی مورد بحث قرار داد که کتاب قورباغه ات را قورت بده یکی از معروف‌ترین آن‌ها است. او خودش الگویی برای موفقیت است ولی باز هم تلاش می‌کند که از سایر افراد  موفق دیگر بیاموزد. وی در مورد موفقیت خودش می‌گوید:

من میلیونرهای خودساخته را محور اصلی زندگی خودم قرار دادم. میلیونرهای خودساخته صفات و رفتارهایی را از خودشان بروز می دهند که قابل محسوس است. میلیونرهای خودساخته با تکرار یک سری مکررات خاص از مرز جادویی یک میلیون دلار عبور می کنند.

یکی از دیدگاه‌های مهمی که برایان تریسی درباره موفقیت دارد این است که او موفقیت را در پول خلاصه نمی‌کند. از نگاه او موفقیت یعنی تبدیل شدن به کسی که بتواند این ثروت درشت را خلق کند.

مهم ترین نکته کتاب قورباغه ات را قورت بده

با یک داستان تخیلی با مهم ترین نکته کتاب قورباغه ات را قورت بده آَنا می شوید. اما داستان چیست؟

تصور کنید ۱روز از خواب بلند می شوید و وقتی می خواهید سر میز صبحانه بنشینید یکدفعه در کمال تعجب با یک قورباغه مواجه شوید. ممکن است حتی جیغ بزنید. کسی که صبحانه را برای شما آماده کرده است می گوید اگر این قورباغه را بخوری از بقیه روز می توانی نهایت استفاده را ببری. شما هم شاید با بی میلی مجبور شوید آن قورباغه را نوش جان کنید و اینگونه از ادامه روز خود بهترین استفاده را ببرید. 

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*