آکادمی آموزشی عصرآگاهی

راز شگفت انگیز اعداد!

راز جادویی اعداد

آیا تا الآن کلمه راز اعداد به گوشتان خورده است؟ احتمالا بله! آیا برایتان اتفاق افتاده است که چند رقم رند پشت سرهم روی موبایل خود مشاهده کنید؟ ممکن است این اعداد معنای خاصی داشته باشند؟ یا همش خرافات است؟! شاید عجیب و باورنکردنی باشد اما دنیای راز اعداد، واقعیت دارد. اگر می‌خواهید از طریق بازی با اعداد، فراونی و ثروت را وارد زندگی خود کنید، همین حالا بهترین فرصت برای شما فراهم شده است. 

وقتی درباره قانون جذب می‌خوانید، اول لازم است که به مشاهدات خود تلنگری بزنید و نسبت به دریافت نشانه‌های مختلف از کائنات آگاه باشید. بعضی از این نشانه‌ها خیلی واضح و مشخص‌اند. مثلا ممکن است بارها با یک نفر روبرو شوید. شاید این شخص می‌تواند در مسیر موفقیت شما، حالا در هر زمینه‌ای، مثل یک فرشته نجات باشد. باید خیلی دقت کنید. برخی از اصلی‌ترین علائم خود را به صورت اعداد به شما نشان می‌دهند. اما خیلی از ما ممکن است متوجه این اعداد نباشیم و اهمیتشان را درک نکنیم.

در راز اعداد فرشتگان، معنای هر عدد چیست؟

شما با آشنایی با معنای هرعدد، می‌توانید رشد و پیشرفت کنید. اگر اعدادی که در ادامه آمده است را در زندگی مشاهده کردید و بارها برایتان تکرار شد، هوشیار باشید. این اعداد تکرار شونده می‌توانند به شما در پیشرفت به سمت اهدافتان کمک فراوانی کنند و آینده شما را طوری دیگر رقم بزنند.

قانون عدد صفر

در قانون اعداد، صفر ارزش بالایی دارد. به گونه‌ای که قدرت بالا بردن همه اعداد را دارد. این عدد هیچ وجود جداگانه ای ندارد اما همیشه نشان دهنده عددی است که به آن متصل می‌باشد. اغلب این عدد شکل هزاران نفر را به خود می‌گیرد. این بدان معنی است که اثرات تمام اعداد در عدد ۰ وجود دارد. عدد ۰ معمولاً منجر به آینده پربار می‌شود. نمی‌توان با تعیین تاثیرات عدد ۰ اقدام به پیش بینی آینده یک فرد گرفت. اما می‌توان این عدد را با اعداد دیگر ترکیب نمود و سپس نتیجه نهایی را گرفت. این عدد، عدد خداوند بوده و دارای ماهیت عجیب غریب و البته گسترده ای است. عدد صفر بار معنوی زیادی دارد. این عدد در کنار اعداد دیگر، نماد حس اطمینان و محافظت بیشتر است.

راز عدد یک

اگر عدد یک را خیلی زیاد می‌بینید، ممکن است نشان دهنده تغییرات بزرگی باشد که وارد زندگی شما می‌شوند.

آماده تغییرات باشید. خوشحال باشید که این تغییرات برای آینده شما عالی است. فقط کافیست خودتان را با این تغییرات وفق دهید.

در نهایت می‌بینید همه چیز در زندگی شما عالی شده است. پس اصلا عدد یک را نادیده نگیرید. این عدد معناهای بیشتری می‌تواند داشته باشد.

مثلا معنی نمادگرایی: می‌تواند به معنای شروع یک کار جدید یا رابطه جدید باشد.

ممکن است از تغییرات جدیدی که قرار است وارد زندگیتان شود، بترسید. اما اشتباه نکنید. به فرشته نگهبان خود ایمان داشته باشید. تا بتوانید از قانون جذب استفاده کنید. فرشته شماره یک شما را تشویق می‌کند که به غرایز خود ایمان داشته باشید.

شاید معنی دیگری که عدد یک دارد، در رابطه با عشق باشد. به این معنی که شما شاید در زندگی عاشقانه خود شاهد تغییرات بزرگی باشید.

حالا با دیدن عدد یک چکار کنیم؟

اگر عدد یک در زندگی شما ظاهر شود و مدام هی تکرار شود، مطمئن باشید که این عدد فرشته شما در زندگی است. همانطور که در بالا گفتیم، یک نماد شروع و تغییرات جدید است. کاری که باید انجام دهید، این است که با انرژی مثبت منتظر تغییرات باشید. اگر عدد یک را دیدید باید آنقدر شجاع باشید که با همه چالش‌هایی که ممکن است وارد زندگیتان شود، روبرو شوید. پس به فرشته نگهبان خود اعتماد کنید.

معنای عدد ۲:

هنگامی که به صورت مداوم عدد ۲ را مشاهده می‌کنید، احتمالا منظور از آن همکاری و خدمات است. پیچیده که نشد؟!

بگذارید ساده اش کنیم. این عدد پیامی است که به ما می‌گوید در مقابل راهنمایی های دیگران و نیازهای دیگران پذیرا باشیم. معنی عدد ۲ با انفعال همراه است. دیدن مکرر عدد ۲ ممکن است دعوت فرشتگان از شما برای خدمت به دیگران باشد.

عدد شماره ۲ اهمیت همکاری و خدمت به دیگران را به شما یادآور می‌شود.

به طور کلی معنی عدد ۲ می‌تواند به رابطه و شراکت مربوط شود. مثلا وقتی این عدد در زندگی شما ظاهر شود، احتمالا شما به همکار یا شریک مناسبی برای خود نیاز دارید که این عدد به شما دررسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

راز عدد ۲۲۲:

اگر این عدد را چندبار در روز مشاهده کردید، وقت آن رسیده که بنشینید و یادداشت کنید. جهان در تلاش است تا توجه شما را به خود جلب کند.

اغلب این عدد وقتی به سراغتان می‌آید که استرس یا شک و تردید زیادی داشته باشید. یا هنگامی که می‌خواهید از انجام کارهایی که باید انجام دهید، دوری کنید. پس بیایید اعتماد به نفس را تمرین کنید. به قدرت خلاقیت تان ایمان و باور داشته باشید. وقتی این ۳ عدد را پشت سرهم مشاهده می‌کنید، عمیق شوید و اعتمادی و باوری که درونتان هست را فراخوانی کنید.

هیچ وقت عدد ۲۲۲ را رد نکنید! قطعا این عدد مثل یک تماس برای بیداری شماست.

ترکیب عدد ۲۲۲ می‌شود: ۶                ۲+۲+۲=۶

باز هم باید بگویم ۲۲۲ یک عدد شگفت انگیز است. این عدد به عنوان یادآوری فرشته ای در نظر بگیرید و به شدت مراقب خود باشید.

هم چنین می‌تواند به این معنی باشد که خواسته‌هایتان را به عنوان اولین اولویت زندگیتان رشد و پرورش دهید. شما باید تمام تمرکزتان را روی آن نقطه ( هدف)هایتان بگذارید. عدد ۲۲۲ ممکن است نشان دهنده قدرت ماورایی برای محافظت از شما باشد. از شما مراقبت می‌شود. پس نترسید!

راز اعدا جفت ساعات در شب

ساعت ۰۰: ۰۰

ساعت ۰۰: ۰۰ شما را یاد چه موضوعی می‌اندازد؟  بله درست است. این ساعت یکی از معروف‌ترین ساعات است که از گذشته‌های دور بین عاشقان مورد توجه بوده است. ولی آیا درست است؟!

باید بگم بله . کاملا . رازساعت ۰۰ : ۰۰ همانطور که انتظار می‌رود، عشق و آرزو است. این ساعت پیغام‌های خوبی در رابطه با عشق و آرزو برایتان به ارمغان می‌آورد.

ساعت ۰۱: ۰۱

اگر نیمه شب باشد و نگاهتان به ساعت گوشی بیفتد و این عدد را نشان دهد باید به شما تبریک بگویم. این به معنای این است که قرار است در آن روز خبرهای خوبی بشنوید. این خبرها در راستای تحقق آرزوهایتان خواهد بود.

ساعت ۰۲: ۰۲

این ساعت به معنای یک قرار ملاقات است. قراری که باب میل شما هست و قرار است تغییرات مثبت فراوانی در زندگی شما به وجود آورد.

ساعت ۰۳: ۰۳

تبریک می‌گویم . اگر این ساعت به چشمتان خورد، به این معنی است که شما یک عشق پاک و موفق دریافت خواهید کرد.

ساعت ۰۴: ۰۴

اگر مشغول کاری هستید و این عدد را مشاهده می‌کنید، به این معنی است که کارتان را ادامه دهید. چون کاری که در حال انجامش هستید، صحیح است.

ساعت ۰۵: ۰۵

رازی که در این عدد پنهان است، نشان دهنده یک کنجکاوی است. یعنی دشمن، در حال بررسی زندگی شما هست. اما اصلا جای نگرانی وجود ندارد.

ساعت ۰۶: ۰۶

معنی این ساعت نسبت به ساعات دیگر کمی متفاوت تر و منحصر به فردتر است. اگر اتفاقی نیمه شب این ساعت را مشاهده کردید، می‌تواند به معنی یک پیام وفاداری و تعهد باشد. درواقع نشان دهنده یک عشق واقعی و کاملا منطقی و درست است.

ساعت ۰۷: ۰۷

دیدن این ساعت به این معنی است که باید در ارتباطات خود بیشتر دقت کنید. درواقع مثل یک هشدار عمل می‌کند و به شما می‌گوید عجولانه انتخاب نکنید و زود هم اعتماد نکنید.

ساعت ۱۰: ۱۰

اگر این ساعت را دیدید، بلند شوید و همین الآن شروع کنید. اگر هدفی دارید، با دیدن این ساعت شروع به تلاش برای رسیدن به اهدافتان کنید.

در پایان این نکته را بگویم که اگر جزء آن دسته افرادی هستید که مدام ساعات جفت را می‌بینید، ایمان داشته باشید که اتفاقات خوبی درراه است. فقط کافیست توکل کنید و همه چیز را به او بسپارید. باور داشته باشید که خداوند همیشه مراقب شما هست.

از چیزی نترسید. فقط به اهدافتان فکرکنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*